Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chystá se den otevřených dveří

15. 5. 2007
  • Datum: 15.5.2007
  • Autor: DSZO
  • Zdroj: www.dszo.cz 
  • Rubrika: Tiskové zprávy, napsali o nás


Podobně jako v minulých letech připravuje Dopravní společnost Zlín - Otrokovice, s. r. o. (DSZO), i letos svůj den otevřených dveří. Uskuteční se ve vozovém depu v sídle DSZO ve Zlíně, Podvesná XVII, v sobotu 23. června 2007.

"Rodinní příslušníci našich zaměstnanců, ale i nejširší zlínská veřejnost, dokonce i hosté z některých jiných měst, už si zvykli na každoroční sobotní setkání v sídle naší firmy. V tento den dáváme lidem možnost nahlédnout do našeho zákulisí a udělat si přesnější představu, co všechno se musí zajistit, aby každé ráno mohly desítky trolejbusů a autobusů ve Zlíně a Otrokovicích vyjet na své linky a rozvážet do práce, do škol, za nákupy, kulturou i zábavou tisíce obyvatel i návštěvníků obou měst," řekl ředitel DSZO Ing. Josef Kocháň.

Areál vozovny bude otevřen od 9 do 16 hodin. Lidé si zde budou moci prohlédnout odstavné plochy a haly, dílny i techniky údržby trakčního vedení. Bude uspořádáno několik exkurzí s odborným výkladem na dispečerské pracoviště a návštěvníci se budou moci seznámit s moderním systémem dálkového sledování vozidel MHD na linkách. Kromě současných vozidel MHD a zlínského obnoveného historického trolejbusu 9Tr přijedou v tento den do Zlína i historické autobusy RTO s fanoušky MHD z Pardubic a autobusy RO, RTO a ŠD Lux z Kroměříže. Historická vozidla budou po celý den jezdit v přibližně půlhodinových intervalech na trase mezi vozovnou a obratištěm pod sportovní halou (po třídě 2. května a Dlouhé ulici). Jízda těmito zvláštními spoji bude pro cestující zadarmo. Chybět nebude ani stánek s občerstvením, suvenýry, hry a soutěže pro děti.

Podrobný program dne otevřených dveří DSZO bude v dostatečném předstihu vyvěšen na letáčcích ve vozidlech MHD. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář